Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 1 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 3 sene önce
comment Yorum Yok
trending_up 995 kez okundu
youtube para kazanmak

Youtube Youtube Eğitimi 3. DERS

Youtube Eğitimi 3. DERS

Youtube Video Bulma

Youtube da kanal ayarı yaptınız daha sonra kanal ismi ve kategorisini verdikten sonra içerik üretmeye başlıyorsunuz. Kategoriniz spor olsun ve Galatasaray ile alakalı videolar üretiyorsunuz. Galatasaray ve futbolcular ile alakalı haberlerden ve videolardan yeni bir özgün video üretebilirsiniz. Örnek: Sneijder diye arattık

Aratma kelimeleri: galatasaray haberleri, Galatasaray yorumcuları, burak yılmaz, felipe melo, Galatasaray transfer gibi popüler kelimeler ile alakalı videolar üretmeliyiz. Youtube anahtar kelime aracından analiz yapabilirsiniz.

s

İlginç başlıktaki haberleri haber zamanının güncel olmasına dikkat ederek video içine koyabilirsiniz. Hem haber hem görseller hem de video bölümünden alıntılar yapıp yeni video oluşturabilirsiniz. Gündemde konuşulan konular ile alakalı anahtar kelimeleri videonuz da kullanırsanız daha fazla hit alırsınız.

Video edit programları olan movie maker ve daha iyi düzenleme yapabileceğiniz ve kolay bir arayüze sahip sony vegas pro’yu kullanabilirsiniz. Daha profesyonel videolar için Adope Premiere, After effects ve Flash programlarını kullanabilirsiniz.

Sergen Sneijder benim gibi oynuyor, Rasim Ozan Kütahyalı Sneijder a taş, Rıdvan Dilmen Sneijder İtirafı gibi dikkat çekici başlıklar kullanırsanız videolarınız tavsiye bölümünde dikkat çeker ve yüksek hit alırsınız.

Günlük 5 video en az girerseniz kanalınızdan bir gelir etmeye başlarsınız. Çok fazla video yüklemek ise video kalitenizi düşürecektir. Ayrıca yüklediğiniz kaliteli içerikler kanalınıza gelen izleyiciler tarafından gözardı edilebilir. Ancak abone çekmek istiyorsanız videolarınız kaliteli olmalıdır. İçerikte esprili komik videoların olması size daha fazla abone kazandıracaktır.

Kanalınızla alakalı bir sosyal medya sayfası oluşturabilir veya forumlardan sosyal medya sayfası satın alabilirsiniz. Bu şekilde daha çok hit alırsınız. Güzel bir hit ve abone oranlarını yakaladığınızda youtube partnerlik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

 

Benzer yazılar

Yorum Yap