Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 1 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 12 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 4.855 kez okundu
udemy ile sende kazan

Genel Udemy ile sende kazan

Silikon vadisinde türk bir girişimci tarafından geliştirilmiş olan proje Udemy ile sende kazan. Udemy internetten kurs veren eğitmenlerin ve öğrencilerin buluştuğu bir platformdur. Online eğitim sitesi milyonlarca dolar yatırım almıştır. Şuanda 20 bin eğitmen 15 milyon öğrenciye ders veriyor. Toplamda 45 bin adet kurs yayınlanmıştır. Ortalama eğitmen kazancı 8 bin doları bulmuştur. Site Türkiye pazarına da giriş yapmıştır.

Udemy de sistem şu şekildedir. Sisteme ücretli abone olan kullanıcılar eğitim süresine göre bir ücret öderler. Siz de sürenize göre bir ücret alırsınız. Kullanıcıların ödediğin ücretin %50’si Udemy de kalır. Çünkü Udemy havuzundan gelen müşterilerin pazarlamasını şirket yapmıştır. Diğer türlü siz kendi pazarlamanızı yaptığınızda %97 oranında kazanç sağlarsınız.

Online kurs olarak neler yapabilirim diye düşünmeye başla hemen. Eğitim verebilmek için illa ki profesör olmaya gerek yok. Herhangi bir konudaki yeteneklerinizi karşı tarafa iyi aktardığınızda onların kariyerlerini etkilemiş olacaksınız. Bu da sizin müşteri portfoyünüzü mutlaka arttıracaktır. David Travis isimli eğitmen 76 ülkeden öğrencisi ile 185 bin dolar eğitim ücreti kazanmıştır. Sitenin en başarılı 10 eğitmeni toplamda 17 milyon dolar kazanmışlardır. Udemy ile sende kazan.

Siz de kendinizi iyi bir şekilde tanıyarak hangi konuda eğitim verebilirim diye düşünmelisiniz. Daha sonra o konu hakkında araştırmalara başlayıp online kurs oluşturabilirsiniz. Bunun yanında bir blog da açarak ikinci bir çalışma yapmış olursunuz. Çünkü araştırmalarınız daha çok akılda kalıcı olur. Blog ile ekstradan reklam kazancınız olur. Öğrencilerinizi sahip olduğunuz blog’a yönlendirebilirsiniz.

İçeriklerinizin kaliteli olması gerekiyor. Bu yüzden konuyla alakalı detaylı araştırma yapmalı ve eksiklerinizi gidermelisiniz. Dünya çapında bir uygulama olduğu için ingilizce içerikli eğitimler daha fazla talep görüyor. Türk kullanıcılar da türkçe eğitimler verebiliyor. Levent Yadırga adlı fizik öğretmeni ve android geliştirici olan eğitmen 4000 öğrenciye ulaşmıştır. Sadece 3 android kursu ile toplamda 41 saatlik eğitim hazırlamıştır. Levent Hoca 1 seneden daha kısa sürede 40 bin dolar kazanmıştır. Bir kez eğitim hazırlamanız yeterlidir. Sonrasında Siz de eğitmen olun daha fazla eğitim verin daha çok kazanın.

etiketler: Udemy ile sende kazan, udemy para kazanma

 

  • tasarim1
    Önerilen Yazı
    SATIŞ ORTAKLIĞI 1. DERS
  • Benzer yazılar

    Yorum Yap