Sosyal Medya
ekşi tanıtım ek iş date_range 6 gün önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 2 hafta önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 3 hafta önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
amazon para kazanma Girişimciler date_range 1 ay önce Amazon para kazanma
Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır İnternetten para kazanma date_range 2 ay önce Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 3 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 3 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 4 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 5 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 5 ay önce Amazon da satış yapmak
date_range 2 sene önce
comment 10 yorum yapılmış
trending_up 2.463 kez okundu
sosyalmedya para kazanm

Hızlı para kazanma Sosyal medya yönetimi ile para kazanma

Sosyal medya insanların çok kullandığı bir mecradır. Milyonlarca insanın sürekli online olduğu bu piyasada müşteri potansiyeli oluşmuş durumdadır. Yeni bir reklam kolu olan sosyal medya birçok firmanın takibinde olduğu bir platformdur. Özellikle fotoğraf paylaşımın yapıldığı İnstagram aylık 300 milyon kullanıcısı ile dünya üzerinde en çok reklam geliri olan Sosyal medya programı oldu. İnstagramın reklam geri dönüşüm oranları yüksek olduğu için elde ettiği gelirler de yükselmiştir.

Bireysel kullanıcılar olarak profesyonel sosyal medya hesapları oluşturabilir. Takipçi sayınız arttıkça firmalar sizlere reklam vermek için ulaşacaktır. İlgili olduğunuz kategoride kaliteli paylaşımlar ve tanıtımlar yaparak belli bir alanda müşteri potansiyelinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra firmalarla reklam ve sponsorluk anlaşmaları yapabilirsiniz. Bireysel olarak sosyal medya hesabı kurup daha sonra kurumsal bir hale gelen yüzlerce hesap vardır. Siz de sosyal medya yöneticiliği ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Facebook ve Twitter müşteri etkileşimi zayıf olan sosyal medya platformlarından biridir. Bu yüzden bu iki platformda sıfırdan bir hesap kurmak zaman kaybı demektir. Daha çok instagram üzerinde çalışmalar yaparak daha fazla reklam ve sponsor bulmanız mümkün olacaktır.

Sosyal medya hesapları yönetimi forex ile beraber son dönemin trend para kazanma yollarından biridir.

 

Benzer yazılar

Yorumlar

 • emir
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  arkadaşlar hiç öyle tıklayın 10 dolar veriyor demiyeceğim clixsense çok kazançlı bir site üye olduktan 3 gün sonra 1.5 dolar biriktirdim boşluğu silip üye ooabilirsiniz referal linkimdir tıklayıp üye olabilirsiniz tamamen ücretsizdir kesinlikle ödemelerinde sıkıntı yoktur oyun oynayarak anket çözerek uygulama indirirerek reklam izleyerek görev yaparak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz teşşekürler üye olursanız hem siz kazanın ben ben smile ifade simgesi
  Yanıtla

 • ahmet
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Arkadaşlar tamamen ücretsiz olan ve ciddi çalışana çok rahat bir asgari ücret tutarında para kazandıran PAYLAŞ-KAZAN SİTESİNE davet ediyorum sizleri. Bu da benim davet linkim, hepinizi beklerim: görüşmek dileğiyle hoşçakalın…

 • seyit ahmet özcan
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Arkadaşım seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama o siteye ben de kayıtlıyım hatta şu an ki adı videoevi.net olan o site sağlam bir site değil ne yazık ki. Ben bunu test ederek tecrübe ettim. Evet para ödüyor ödemesine ama şu an en az bir ödediği kadar da senden çalıyor. İstersen sana bunu ıspatlayabilirim. Benimle buradan iletişime geçebilirsin: seyit.ahmet.ozcan@hotmail.be

 • Emine Zozan Kaya
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  İnsanların %90 gibi önemli bir kısmı artık vaktini internette geçirdiği için internetten para kazanmak çok mantıklı. Zaten internete girenlerde genellikle sosyal ağlarda geziyor, oralarda reklam ile para kazanmak en mantıklısı.

 • Emre
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Sosyal medya günümüzün para kazanç konusunda en büyük destekci olmuştur. Gerçekten sosyal medyaya hakim insanlar iyi paralar kazanabiliyor.

 • ibrahim
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  zamanın çoğunu internette geçirenler için para kazanmak gayet kolay. Sosyal medya adeta yeni bir çığır açtı

 • Alp
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Sosyal mecralar üzerinden özellikle fenomen olmuş kişiler bu yöntem ile çok para kazanmaları mümkün

 • Mustafa
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Çoğu kişininde fark etmiş olması gerek. Sosyal medyada bir kitleye erişmiş olan ünlüler yada kişilerin Facebook Instagram vs. sayfalarından genellikle aralıkla reklamlar yayınlanmakta. Eğer sizde bir kitleye erişebilirseniz bundan sizde faydalanabilirsiniz.

 • Ali
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Abi ilgi alanına göre bir sayfa açtığında hem eğleniyorsun hem para kazanıyorsun şu anda yükselmekte eskisine bakılarak daha kolay.

 • hasene serin
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  evime katkım olsun babamın gözlerini açtıracam

Yorum Yap