Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 1 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 3 sene önce
comment 2 yorum yapılmış
trending_up 1.559 kez okundu
satış ortaklığı

Satış Ortaklığı Satış Ortaklığı Nedir?

satış ortaklığı

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı nedir? Satış ortaklığı sistemi aslında bir nevi firmanın altında bulunan aracı kurumlara benzetebiliriz. Yani bir şirketin distribütörlüğünü, ürünün tanıtımını ya da bizzat satışını yapan kurumlardır.

Avrupa Hindistan ve Amerika da yaygın olan satış ortaklığı sistemi kişilere yıllardan beri ekstra gelirler sağlıyor. Bir ürününüz yoksa bile biraz İngilizceniz varsa bir de site kurabilirseniz bu sistemden yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Şimdi sistemi anlatalım. Ürün sahipleri satışlarını artırmak için satış ortaklığı sistemine ürününü koyar. Satış ortakları sistemde bir hoplinki vardır. O ürünü seçtiğinde kendi linkine özgü bir bağlantı linki oluşur. Bu link ile o ürünün tanıtımını yapar. Müşteri o bağlantıya tıkladığında ürünün ana sayfasına satış ortağının linkiyle gitmiş olur. Eğer satış yapılırsa satış ortağının hesabına o komisyon yatar.

İNTERNET DÜNYASI

Ekonominin ve teknolojinin gelişmesiyle insanlar yeni iş sahalarına yöneliyorlar. İnternetin bu konuda öncülük ettiği yadsınamaz. İnternetin yaygınlaşmasıyla artık insanlar her türlü işlemini (Bankacılık, sohbet, posta, alışveriş) internet üzerinden sağlayabiliyor. İnternet ile insanlar küçük yatırımlarla büyük kazançlar elde etmeye başladı. Devasa alışveriş firmaları kuruldu. Dünyada amazon, ebay, shopping.comgibi internet üzerinden satış yapan büyük firmalar açıldı. Türkiye de ise trendyol, gittigidiyor, sahibinden, hepsiburada.com, Cliksa… Vb büyük alışveriş firmaları kuruldu. Ayrıca kişisel olarak kurulan küçük çapta mağazalar da bulunuyor.

İnsanlar daha çok internet üzerinden alışveriş yapmaya başladı. Örneğin telefon almak istediğinizde bir alışveriş sitesine giriyorsunuz karşınıza resmi çıkıyor daha sonra fiyat analizlerini yapıp özelliklerini incelediğinizde size uygun olanı alıyorsunuz ve sonunda kargoyla elinize teslim alıyorsunuz. Sistem gayet güzel işliyor. Birçok telefon firmasıyla internet üzerinden irtibata geçebiliyorsunuz.

Gelişen teknoloji insanlığa böyle güzel hizmetler sunuyor ve sunmaya da devam edecek. Sizlerde internet sektörünün bir parçası olabilirsiniz. İnternet ten para kazanmak iş yapmak bundan 5-10 sene önce hayalken şimdi ise akıllı iş adamları bu sektöre yönelmeye başladı.

Benzer yazılar

Yorumlar

  • Furkan ÖĞDEN
    1 Temmuz 2016 - 21:18

    ersaguyelik sitesi de doğal kozmetik ürünleri bu yolla satıyor, ilgilenenler için tavsiye ederim

  • austun
    1 Temmuz 2016 - 21:18

    böyle işler yapmak gerçekten cesaret işi bence daha sakin bişeyler bulmak lazım .

Yorum Yap