Sosyal Medya

PARA KAZANMA

İnternetten para kazanma yollarını anlattığımız sitemizde para ödemesi yapan güvenilir firmaları tanıtıyoruz. Ödeme kanıtlarının olduğu ve bizzat ekibimimiz tarafından teyit edilmiş ödeme yapan firmalardan bahsediyoruz. Anlattığımız para kazanma yollarında takriben ne kadar kazanabileceğinizi de mutlaka bahsediyoruz. Yalan yanlış bilgiden uzakta durmaya çalışıyoruz. Bu yöntemle aylık 3 bin lira 5 bin lira kazanacaksınız gibi fahiş ve gerçek olmayan rakamları vermiyoruz.

Hiç bir yöntem herkes tarafından uygulanabilirliği garantisini vermiyoruz. Yani anlattığımız yöntemlerden gelir elde etme garantisi vermiyoruz. Kimi video marketing ile para kazanabilirken kimileri anket doldurmaktan ek gelir elde edebiliyor. Bazıları website projeleri ile para kazanırken sosyal medyadan güzel para kazananlar olabilir. Satış ortaklığı ile düzenli gelir elde edebilenler varken para kazandıran uygulamalar ile ek gelir sağlayanlar olabiliyor. Herkes kişisel özellikleri ve ilgi alanlarına göre internetten para kazansın isteriz.

Sitemizde sizlere anlatmaya çalışacağımız para kazanma yolları şu şekildedir.(kazanacağımız miktara göre küçükten büyüğe doğru sıraladık)

Para kazandıran uygulamalar

para kazandıran uygulamalar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğrenciyseniz ufak tefek kazançlar bile sizleri rahatlatır. Ancak çok bir miktar beklemeden aylık bir yemek parası gibi kazanabileceğiniz uygulamalar vardır.

Anket doldur para kazan yöntemi

anket

 

 

 

 

 

 

 

 

Firmalar satış başarısını arttırmak için müşteri anketlerine büyük harcamalar yapar. Bir çok uluslararası kurumsal anket firması vardır. Bunlara kayıt olarak ufak miktarlarda gelirler elde edebilirsiniz.

Makale yazarlığı

İnternet reklamcılığı geliştikçe içerik ihtiyacı artmaktadır. Her geçen gün cirosu artan bu pazarda siz de içerikleriniz başkasına yardımcı olabilir ve düzenli kazanç sağlayabilirsiniz.

Website kurmak (en geniş ele aldığımız konu)

Makale yazarlığında gerekli tecrübeyi kazandıktan sonra birazcık seo bilgisi ile kendi sitenizi oluşturup içerik girmeye başlayabilirsiniz.Sitenize ziyaretçi geldikçe reklam kazançlarınız oluşmaya başlayacaktır.

E-ticaret

İnsanların alışveriş alışkanlıkları internete doğru kaymaya başladı. Büyük bir rekabetin olduğu bu sektörde doğru adımları atan her firma satış yapma başarısını göstermiştir.

Sosyal medya

Sosyal medya müşteri ile direkt etkileşim kurabildiğin büyük bir derya haline geldi. Buradan reklam ihtiyacı olan bir çok kişiye aracı olup kendinize gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Düşük sermayeli yatırımlar

Her zaman söylediğimiz bir söz vardır. “Hiç bir şey vermeden bir şey alamazsınız” Fırsatları takip edip ihtiyaç açığı olan sektörleri bulup ufak yatırımlar ile bir iş kurabilirsiniz. Bu işi kurduktan sonra sektörünüzde büyük firmalardan biri haline gelebilirsiniz.

Youtube para kazanma

Youtuber işi meslek haline dönüştü. İşkur kurumu Youtuber eğitimi adı altında kurslar açmaya başladı. Sıklıkla televizyonlarda gördüğümüz ünlüler yatırım yapıp kendi kanallarını kurudular. Ünlüler bile bu platformlardan bir gelecek beklemeye başladılar. Ne büyük bir gelir kapısı olduğunu anlatmaya çalışıyoruz Youtube ile alakalı yazılarımız mevcuttur. Burada detaylara girmiyoruz.

Mobil uygulama geliştirme

Aslında reklam gelirinin en yüksek olduğu mecradır. Mobil uygulama sektöründe büyük bir açık vardır. Bu sektörde kendinizi geliştirip güzel projeler üretebilirsiniz.

etiketler: para kazanma, para kazanma yolları, internetten para kazanma