Sosyal Medya
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 1 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 1 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 2 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 3 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 3 ay önce Amazon da satış yapmak
1 instagram takipçi satın al Evden para kazanma date_range 3 ay önce İnstagramdan para kazanmak
evden-çalışarak-para-kazanma Evden para kazanma date_range 3 ay önce Evden Çalışarak Para Kazanma
a-plus-kazanç Para Kazanma date_range 3 ay önce A Kazanç Plus Nasıl Kayıt Olunur?
oynayarak-para-kazanın Para Kazanma date_range 3 ay önce Oyun Oynayarak Para Kazanın
para kazandiran siteler Para kazandıran uygulamalar date_range 3 ay önce Para kazandıran siteler
date_range 3 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 345 kez okundu
oynayarak-para-kazanın

Para Kazanma Oyun Oynayarak Para Kazanın

  • date_range 3 ay önce
  • comment Yorum Yok
  • trending_up 345 okunma

Oyun oynayarak para kazanın

Oyun oynayarak para kazanma gençlerin en çok hayalidir. Bu durum ne kadar imkansız gibi görünse bile oyun oynayıp para kazanan çok kişi bulunuyor. Bu şekilde bir istediğiniz olmasa da video oyunlarını oynayıp para kazanmanız mümkündür. eSport oyuncuları kalabalıkların önlerinde turnuvalar kazanıp her sene altı haneli bir kazanç elde ederler. Bu yazımız küçük yatırımlarla hızlı zengin olma yollarından biri değil. Oyun oynayarak para kazanmak çok kolay bir işlem olsaydı her oyuncu da bunun için uğraşırdı. Siz de oyun oynayarak para kazanın.

Sanal Eşya ve Altın Satışı

oyun oynayarak para kazanma item

Gold farming uzun süredir sektör de yer almaktadır. World of Warcraft gibi çoklu oyun oynayan online rol yapma oyunlarını seven ve oynayan biriyseniz bu oyunların içerisinde reklamı yapılan altın fiyatlarını da görmüşsünüzdür. Oyun içerisinde bir şeyler satarak uzun süredir işleyen bir sistemdir. Diablo 2 oyununda da oyunlar diğer oyuncularla bazı eşyaları da nakit karşılığında karaborsa sistemiyle satıyorlardı.

Sanal mallar satabilmek içinde Diablo 3’de çok fazla yaygınlaşmıştır. Gerçek paranın da olduğu müzayede evi gibi bir hal almıştı. Oyun içerisinde sanal eşyalar ve altın satışı uygun görülmemekteydi. Oyuna da entegre edenlerin hesapları kapanıyordu. Fakat daha sonrasında oyun kaybetmek istemeyen yönetim eşya ve altın satışlarına izin verdi. Her satıştan da 1 dolar ve aynı zamanda da parayı paypal aracılığı ile nakite çevirdiğiniz zaman %15 almaya hak kazanıldı. Bu sistem de Blizzard içinde çok karlı bir iş oldu. Sizlerde bu şekilde para kazanma işine girebilirsiniz.

eSport Turnuvalarını Kazanın

oyun oynayarak para kazanma esport

Turnuvalar daha öncelerinde başarılı olan çok iyi özellikte olan oyuncuların becerilerini sergileyerek para kazanmalarını sağlamaktadır. Video oyunlarıyla profesyonel ve turnuvalarla oynanmasına genel olarak esports denmektedir. Ödüllerin büyüklüğüne şaşırmanız gayet doğal. Valve’nin 2011 dota 2 turnuvasını da kazanan takım tam olarak bir milyon dolar kazanmıştı. 2011 North American Star League starcraft 2 turnuvasını kazanan kişilere de 100,000 dolar verildi. Fakat şunu da söylemeliyiz ki turnuvalardan para kazanan oyuncuların sayısı çok fazla değildir. Ayrıca da profesyonel olan oyunculara kurumsal sponsorluklar aracılığı ile para kazanma fırsatlarını yakalıyorlar. Örnek olarak Nike profesyonel sporculara sponsor olarak Nascar yarış arabalarında kurumsal markalarıyla süslenmektedir.

Para kazandıran oyunlar ile para kazanma

Para kazandıran oyunlar furyası başladı. Kullanıcılar oyuna para yatırıp oyun oynadıkça para kazanıyorlar. Bu konuyu detaylı olarak para kazandıran oyunlar yazımızda işledik.

etiketler: oyun oynayarak para kazanın

Benzer yazılar

Yorum Yap