Sosyal Medya
ekşi tanıtım ek iş date_range 1 hafta önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 2 hafta önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 3 hafta önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
amazon para kazanma Girişimciler date_range 1 ay önce Amazon para kazanma
Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır İnternetten para kazanma date_range 2 ay önce Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 3 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 3 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 4 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 5 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 5 ay önce Amazon da satış yapmak
date_range 2 hafta önce
comment Yorum Yok
trending_up 229 kez okundu
Organik Süt Satarak Para Kazanma

Girişimciler Organik Süt Satarak Para Kazanma

 • date_range 2 hafta önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 229 okunma

Kısaca hayvancılığın bir kolu olan organik süt satma işi ile ciddi gelirler elde edebilirsiniz. “Organik Süt Satarak Para Kazanma” girişimciler için bir fırsattır. Ticaretin ve iletişimin kolaylaştığı bu dönemde insanlar hayvancılık sektöründeki fırsatları değerlendiremiyor. Kentlerde yaşayan insanlar marketten fabrikasyon ürünler alırken sağlığına dikkat eden insanlar için organik besinler önemli hale geldi. Ortada büyük bir pazar varken bu sektörü değerlendirmek gerekir.

2000 li yılların başlarında araba ile evlere organik süt satan sütçüler vardı. Bu sektör o dönemde yapılan denetimsiz süt kampanyaları ile bitme noktasına geldi. Artık herkes besin değeri düşük fabrikasyon sütleri ve yoğurtları almak zorunda kaldı. Ancak tüketici bilincinin artması insanların beslenmesine ve sporuna dikkat etmesiyle tekrardan organik süt popüler hale geliyor. Sadece direk bireysel müşterilere değilde fabrikalara da satış yapabilirsiniz. Bu işlemler için kesinlikle gerekli izinler alınıp bir işletme kurmalısınız. Bu şekilde hem müşterilere güven sağlayıp hem de vergi ödeyen bir işveren olursunuz.

Ne kadar kazanırım?

Süt sağım kapasitesi yüksek holstein inek fiyatları 7000 lira civarındadır. Sadece 3 tane günlük 30 litre süt veren holstein inek ile işe başladığınızda günlük kazancınız 30*3*3 liradan 270 lira olacaktır. Aylık sütten 8100 lira kazancınız olacaktır. Ayrıca doğal tereyağı üretimi de yapacaksınız. Hayvanın sütünü satmadan önce kaymağını alıp tereyağı yapabilirsiniz. 2. kar da sizin tereyağı satışlarınız olacaktır. Buradan da aylık minimum 3000 lira kazancınız olacaktır. 3. kar ise hayvanların beslendiği araziler daha verimli oluyor. Organik süt üretimi doğal ortamda hayvanların yemlenmesi ile sağlanır. Kendi arazileriniz sürekli hayvanları otlatarak doğal besinler almasını sağlamalısınız. Diğer takviyeler ise kesinlikle organik yemler olmalıdır. Dışarıdan alınan katkı maddeleri sütün kalitesini düşürecektir.

Müşterisi hazır sektör?

Organik ürünlerinize talep önce kendi çevrenizden sizlere güvenen insanlar oluşturacaktır. Sonrasında sizin yapacağınız afiş ve el ilanları reklam çalışması ile gelecek müşteriler olabilir. 3. bir yolda sağlığına dikkat eden fitness yapan insanlara ulaşabilirsiniz. Spor salonları, diyetisyenler hatta sağlık personeli iletişime geçip kendinize düzenli müşteri sağlayabilirsiniz. Ortalama bir ailenin aylık süt tüketimi 25 litre oluyor. Sizin kapasiteniz ise aylık 2700 litre ise 108 düzenli müşteri bulmalısınız.

etiketler: organik süt satarak para kazanma, organik süt üretimi

 • para kazandiran siteler
  Önerilen Yazı
  Para kazandıran siteler
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap