Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 2 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 4 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 5 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 8 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 2.756 kez okundu
Öğrenciler için para kazanma yolları

ek iş Öğrenciler için para kazanma yolları

 • date_range 8 ay önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 2.756 okunma

Öğrenciler için para kazanma yolları

Günümüzde para kazanma yolları hızla artıyor. Öğrenciler için yapabileceği gelir getiren işler vardır. İnternet bu noktada baş aktör olacaktır. Özellikle sosyal medya ya kayan ticaret bireysel kullanıcılara para kazanma imkanı sağlıyor. İnternette bilgi ve birikim gerektiren bir çok iş vardır. İşte Öğrenciler için para kazanma yolları:

1.) Sosyal Medya Ticaret

E ticaret işlem hacmi websitelerinden sosyal medya ya kaymıştır. Özellikle instagram üzerinden satış yaparak yüksek kar ile ürün satabilirsiniz. Eğer ürün satışı yapmak bana göre değil diyorsanız sayfanızı geliştirip reklam verme imkanınız da vardır. Ancak bu yol uzun sürüyor boş vaktinizin çok olması gerekir. iyi bir sosyal medya kullanıcısı olmanız ve sosyal etkinliklere katılan ve düzenleyen aktif bir hesabınız olmalı.

2.) İnternet işleri

İnternetin yaygınlaşması ile bir çok iş alanı ortaya çıkmıştır. Reklamcılık, arama motoru optimizasyonu, grafik dizayn, website kurma, web programlama, video animasyon işleri vb işler vardır. Wmaraci, r10 forum, sadeceon, bionluk ve google müşteri bulma da yardımcı olacaktır.

3.) Özel Ders

Yetenekleriniz bilgi ve birikimlerinizi insanlara aktarabileceğiniz mecralar vardır. Eğer hali hazırda bir yeteneğiniz yoksa ilgi alanlarınızı tespit edip online dersler alarak ve kurslara katılarak bir yetenek geliştirebilirsiniz. Bu yeteneğinizi iş hayatında kullanabilir. Hem de insanlara özel ders verebilirsiniz. Müzik aletleri çalma, spor eğitimleri, sınavlara hazırlık dersleri, tadilat işleri, tamir işleri ve organizasyon işleri olabilir. armut.com, udemy ve google reklamları özel ders vermek için ideal ortamlardır.

4.) Part time işler

İş yoğunluklarının olduğu bölümlerde iş verenler full time eleman yerine daha az maliyetli part time elemanlar alırlar. Siz de iş verenlere yardımcı olacak işleri yapabilirsiniz. Part time işlerde genellikle Organizasyon işleri, servis elemanlığı, satış danışmanlığı yapılıyor.

5.) Proje üretme

Bankaların, yatırımcıların, ve devletin desteklediği projelerde görev yaparak ülkeye katkı da bulunacak projeler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ülkemizin ithalat yaptığı ürünlerin araştırmasını yaparak yerli üretim yapabilirsiniz. Böylece daha ucuza mal edip yüksek kar ile ürün satıp sektörün yegane lideri olabilirsiniz.

etiketler: Öğrenciler için para kazanma yolları

 • image
  Önerilen Yazı
  Forex demo hesap faydaları
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap