Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 2 ay önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 2 ay önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 2 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 3 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 4 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 5 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 5 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 5 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 5 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 6 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 10 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 3.577 kez okundu
internetten para kazanma

Evden para kazanma İnternetten Para Kazanma için İş Önerileri

 • date_range 10 ay önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 3.577 okunma

Ev hanımlarından tutun öğrencilere kadar internet ortamın iş fırsatı bulunmaktadır. Hemen hemen herkes evden para kazanabilmektedir. Çünkü günümüzden evden çalışıp gelir elde edilecek olan birbirinden güzel iş imkanları bulunuyor. Evden para kazanmanızın bir sürü yol olduğundan aralarından seçim yapmakta zorlanabilmeniz doğal. İnternetten para kazanma için iş önerileri de bir hayli fazladır.

Freelance Yazarlık Yaparak Para Kazanma

Sadece yazı yazıp para kazanacağınızı düşündünüz mü? Sözcükler ile aranız iyi ve akıcı cümleler kurmakta zorlanmıyorsanız yazı yazıp kelime başına para almanız mümkün. Yazı yazıp kazanabileceğiniz birden fazla iş fırsatı bulunmaktadır.

Youtube ile Para Kazanmak

Youtube aracılığı ile para kazanan birden fazla kişi bulunuyor. Popüler başlıklar ile ilgili videolar göndererek bu videoların tanıtımını yapmanızla beraber para kazanabilirsiniz. Bir süre sonrada videolarınız popüler olur. Youtube ortaklık programına başvurarak videolarınıza gelen reklamlardan paranızı alabilir ve para kazanmayı mümkün kılabilirsiniz.

İnternet Sitesi –  Blog Tasarımı

HTML ve tasarım konusuyla alakalı iseniz ya da kısa bir sürede öğreneceğiniz blog şablonları, üst bilgiler, arka planları, internet butonları ve buna benzer olan şeyleri tasarlamanız mümkün. Nasıl yapılacağını da biliyorsanız bu tür şeyleri geliştirmeniz ve yüklemeniz oldukça kolay. Kendi başınıza da öğrenebileceğiniz birden fazla eğitim videoları bulunuyor. Portfolyonuzu hazırlarken de müşterilerinize ucuz fiyatlar vererek bloglarınızı popüler hale getirene kadar ucuz fiyatlarda kalın. Daha sonrasında kendinizi geliştirdiğiniz zaman daha çok arttırmanız doğru olacaktır.

Mobil Uygulama Yapma

İnsanların ihtiyaçlarına göre hayal edip eşsiz bir fikir ile uygulama geliştirebilirsiniz. Uygulama reklam gelirleri websiteye oranla daha yüksektir. Websitelerde olduğu gibi Google ve diğer reklam servislerinin kodlarını kullanarak düzenli gelirler elde edebilirsiniz.

Website kurmak

Haber, dizi film, blog, liste, oyun, video paylaşım vb… siteler kurup ziyaretçi sayınıza göre reklam geliri kazanabilirsiniz.

E-ticaret yapmak

Bilgiye kolay ulaşabildiğimiz şu zamanda insanların ihtiyaçlarının tam karşılanmadığı alanlarda hizmet vererek başarılı bir iş kurabilirsiniz. Niche ürün dediğimiz sektörleri araştırıp bularak kendinize pazar yaratabilirsiniz.

Seo danışmanlığı

Google başta olmak üzere arama motorlarında yukarılara çıkmak için gerekli şartları sağlayarak sitelere ücret karşılığı yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal Medya Fenomenliği

Sosyal medya da belli bir takipçiye ulaştıktan sonra reklam teklifleri gelecektir.

 • amazon para kazanmak
  Önerilen Yazı
  Amazon dan para kazanmak
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap