Sosyal Medya

Film sitesi ile internetten para kazanma

Son zamanların trend internetten para kazanma yollarından bir tanesi film siteleridir. Adcash, popads, onclickads gibi reklam şirketleri ve bahis siteleri ile para kazanabiliyorlar. Doğru bir strateji ile yüksek hitli film sitesi sahibi olabilirsiniz. Website kurmadan önce film sitesi için belli bir bütçe ve zaman ayırmanız şarttır. Size zaman kazandırması açısından hitli film siteleri satın alabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli değilseniz hitli site almak size büyük bir zaman kazandırır.

Yeni film sitesi açanların google da yükselebilmeleri ve hit almaları için yaptığı iki işe yarar method vardır. Bunlardan bir tanesi birkaç tane filme odaklanıp kaliteli bir site yaparak googledan hit almak. Bu yöntemde doğru filmleri seçerek 3 4 sene piyasada tutulan filmlerden güzel hitler alabilirsiniz. Bu filmlere yönelik tanıtım yazısı ve link çalışmalarını yapmanız gerekir. Ne kadar çok para harcarsanız o kadar hızlı hit alırsınız. Diğer bir yöntem ise yeni çıkan filmleri ilk upload edip sitenizde yayınlamaktır. Bu yöntem piyasadaki birçok film sitesinin patlamasını sağlamıştır.

Film siteniz günlük 20k(yani 20 bin) hit aldığı zaman güzel gelirler elde etmeye başlıyorsunuz. Birden çok reklam firması ile çalıştığınızdan hatırı sayılır bir geliriniz olur. Video önü ve altı reklamlar, bannerlar ve popunder reklamlar gelir sağlayabileceğiniz reklam modelleridir.

film sitesi ile internetten para kazanma yolları hakkında bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir.