Sosyal Medya

Dizi sitesi ile internetten para kazanma

Her hafta yayınlanan dizilerden yüksek hit alabilirsiniz. İzlediğiniz ve takip ettiğiniz dizileri yayınladığı anda internette yayınlayarak hit alabilirsiniz. Sitenin meta keywords bölümüne bu dizileri eklerseniz Google da ilk sayfada çıkmanız kolaylaşır. Dizilerle ilgili haberler yapmanız dizi isimleri aratıldığında yukarılara çıkmanızı kolaylaştırır. En az 5 tane diziyi güncel olarak eklerseniz ve bu diziler uzun ömürlü tutan diziler olursa sizin sitenizin hitleri iyi konumlara gelir. Sevdiğiniz ve takip ettiğinizi dizileri eklemeniz çok önemlidir. 5 tane diziye özel kategoriler ve sayfalar oluşturup dizileri oralara ekleyebilirsiniz. Dailymotion da güncel her dizi yükleniyor siz de sitenize oradan embed kodu ile ekleyebilirsiniz. Bölümleri sitenize ekledikten sonra güzel bir etiketleme çalışması yapıyorsunuz. (Kara sevda son bölüm, kara sevda 25. bölüm, kara sevda 25 tek part, kara sevda 25. bölüm full, kara sevda 25  vs…)

Diziler ile alakalı bölümler, özetler, fragmanlar, röportajlar ve dizi haberleri eklenebilir. Sitenin ana sayfasında ise ilgi çekici magazin haberleri konulabilir. Güzel bir tasarım yaptıktan sonra anahtar kelimelerinizle alakalı Google’da daha hızlı yükselmek için tanıtım yazısı ve backlink çalışması yapılabilir.

Sitenizin hiti günlük 5k ve 10k gibi rakamlara ulaştığında reklam şirketleri ile anlaşabilirsiniz. Popads, onclickads, adcash gibi firmalardan popup ve popunder reklamları alabilirsiniz. Banner reklam olarak reklamstore, reklam9 firmalarından reklam alınabilir. Ayrıca arkaplan ve video önü için bahis reklamları alınabilir. Video altı için Adnow reklamları kullanabilirsiniz.

etiketler: dizi sitesi ile internetten para kazanma