Sosyal Medya

İNTERNETTEN PARA KAZANMA

İnternetten para kazanma

Bu sayfamızda İnternetten para kazanma hakkındaki yazıları bulacaksınız. Sizler için gelir elde edebileceğiniz yöntemlerini anlatacağız. Garantili yolları ve kanıtlı kazanç grafiklerini yazılarımızda bulabileceksiniz.

Kendinize günlük ayırabileceğiniz en az 1 saat zaman ile kendinize ek gelir elde edebileceksiniz. Online olarak harcadığınız vakitten tasarruf ederek sevdiğiniz bir işi seçip çalışmaya başlayabileceksiniz. Başlarda, gerekli olan tek şey sabırdır ve motivasyondur.

Küçük miktarlar kazanmaya başladığınız sizlere motivasyon olacaktır. Her gün gelirlerinizi takip etmek sizlere büyük bir keyif verecektir. Yaptığınız işten büyük keyif alacaksınız. Bir oyun tadında gerçek paralar kazanacaksınız.

 

Kolay para kazanma yöntemleri

Eğer kolay para kazanmak istiyorsanız, bunun içinde yöntemler mevcuttur. Ancak bu yöntemlerde riskler bulunuyor. Harçlık cinsinde para kazanmak istiyorsanız anket doldurma ve link kısaltma yöntemleri ile gelir elde edebilirsiniz. bc vc ve ad fly gibi link kısaltma sitelere üye olup 1000 tekil bağlantı tıklamada 7 ila 8 lira civarında gelir elde ediyorsunuz. Kolayca 20 lira gibi ödeme alt limitine ulaşıp hesabınıza para aktarabilirsiniz.

 

 

Hızlı para kazanma yöntemleri

Bu yöntem de ise çalıştığınız kadar kazanırsınız. Kazanç miktarı daha azdır ancak ihtiyacınız olduğunda bu yöntemi kullanabilirsiniz. Makale yazarlığı, online çeviri, logo tasarım, sitelere editörlük, dizi siteleri ile hızlı kazanç elde edebilirsiniz. Dizi yayınlandıktan hemen sonra internete yüklerseniz bir gecede çok yüksek hit alırsınız. İyi bir youtube kanalı oluşturabilirsek hızlıca adsense veya partner kanal gelirleri elde edebiliriz. Youtube ile ciddi gelirler elde etme şansınız vardır. Türkiye de bu yoldan 1000 lira ve üstü kazanan 10 binlerce insan vardır. Siz de bu kişiler arasında yerinizi almak istemez misiniz?

hızlı para kazanma

İnternetten para kazanma gerçek olmayan bir yol gibi görünebilir. Kendi başarılarımızdan yola çıkarak sizlere de yardımcı olmak isteriz.Kendi uyguladığımız yöntemler ile biz başardık ancak internetten para kazanmak için daha bir çok yöntem vardır. Amacımız sizlere internetten para kazanabileceğinizi göstermek ve bu işi sizlere öğretmektir. Sitemizin yazıları internetten para kazanma konusu ile alakalı yazılmıştır.  Sitemizi dikkatlice okuyun ve güzel vakitler geçiriniz.

etiketler: internetten para kazanma, para kazan

Yorumlar

 • unal
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Kazanmak istiyorum

 • unal
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  Kazanmak icin

 • öykü
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  TIKLA KAZAN ! 100% ÖDEME GARANTİ SADECE YAPMANIZ GEREKEN BİR PAYPAL HESABI AÇIP, AŞAĞIDAKİ LİNKTEN KAYIT OLUP, GÜNLÜK REKLAMLARA TIKLIYORSUNUZ. BİRİKEN PARALARINIZI PAYPALA TRANSFER EDİP, ORADANDA BANKA HESABINIZA TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ VE PAYPALDAN DOĞRUDAN ÖDEMELER YAPIP, ALIŞVERİŞTE KULLANABİLİRSİNİZ. CİDDİ RAKAMLAR KAZANABİLİRSİNİZ. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

 • serkan
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  türkiye de abone sayısı az olan kanallar youtube dan bir şey kazanamıyor

 • talha
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  haklısınız Türkiye’de Youtube’a reklam verenler çok fazla kazandırmıyor. Ancak partner şirketleri iyi kazandırıyor.

 • MURAT
  1 Temmuz 2016 - 21:18

  internetten para kazanmanın pek çok alternatifi mevcut. makale yazarak, yorum yaparak, mail atarak, video izleyerek, v.s bir çok alternatif mevcut. önemli olan bunlardan en çok sevdiğiniz ve kendinize en çok yakın hissettiğiniz alanı bulmak. gerisi zaten geliyor.

Yorum Yap