Sosyal Medya
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 1 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 1 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 2 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 3 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 3 ay önce Amazon da satış yapmak
1 instagram takipçi satın al Evden para kazanma date_range 3 ay önce İnstagramdan para kazanmak
evden-çalışarak-para-kazanma Evden para kazanma date_range 3 ay önce Evden Çalışarak Para Kazanma
a-plus-kazanç Para Kazanma date_range 3 ay önce A Kazanç Plus Nasıl Kayıt Olunur?
oynayarak-para-kazanın Para Kazanma date_range 3 ay önce Oyun Oynayarak Para Kazanın
para kazandiran siteler Para kazandıran uygulamalar date_range 3 ay önce Para kazandıran siteler
date_range 3 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 466 kez okundu
1 instagram takipçi satın al

Evden para kazanma İnstagramdan para kazanmak

 • date_range 3 ay önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 466 okunma

İnstagramdan para kazanmak

İnstagramdan para kazanmak ister misiniz? Yapılan bir araştırmaya göre popüler sosyal medya uygulaması İnstagramda bireysel kullanıcıların aldıkları reklam ücretleri 1 milyar doları buldu. İnstagram yüksek takipçili profiller için büyük bir pazar haline geldi. Bu pazarda rekabet çoğaldı. İnstagramdan para kazanmak artık zor bir meta olmaktan çıktı. Peki sponsorluk anlaşmaları reklam ödemeleri ve kimler nasıl reklam alıyor bu konulara değinelim. İnstagram da reklam almak için takipçi sayınız, yorum miktarınız ve beğeni sayınız önemlidir. Hesabınızın takipçisi organik olarak 50 binleri bulduğunda dm ya da profilinize koyduğunuz mail adresinize reklam teklifleri gelmeye başlar. 100 bin baremine ulaştığınızda düzenli sponsorlar bulursunuz. Daha yüksek miktarlara çıktığınızda sizin asli gelir kapınız olacaktır.

Peki bu takipçilere nasıl ulaşacağım? Öncelikle ilgi alanınızı belirleyip yıllarca uğraşıp sıkılmayacağınız bir konu bulmalısınız. Ancak reklam alabilecek sayfalar olması gerekir. Mizah, yeme içme, moda, gezi, edebiyat, lüks yaşam, yemek tarifi vb… sayfalar daha çok sponsor bulabilir. Ancak belli takipçisi olan her sayfa reklam teklifi alabilir.

Amerika da bir araştırma şirketinin yaptığı deney instagramdan para kazanmak fikrinin gerçek olduğunu bizlere gösteriyor. Araştırma şöyle uygulamaya geçti. Şirket bir mankenin fotoğrafını değişik mekanlarda 1 gün boyunca çekti. Arşiv oluşturduktan sonra bir hesap açıp her gün fotoğraflarını yayınlamaya başladı. Ayrıca hesaba düzenli olarak takipçi satın aldı. Her gün max 1000 takipçi satın aldı. Diğer türlü İnstagram sıkıntı yapabilir diye. Ancak takipçiler doğal olmadığı için etkileşimler çok düşüktü. Bu yüzden beğeni ve yorum da satın aldı. 1 ayda yaklaşık 50 bin takipçiye ulaşan hesap kendine 2 adet sponsor buldu. Harcadığı parayı anında çıkartmış oldu.

Yeni instagram hesabı açmak istiyorsanız instagram türk takipçi satın al sponsorluk alma şansınız artar. Rekabetin bu kadar yoğun olduğu pazarda rakiplerinizin önüne geçmek için tek yapmanız gereken takipçi satın almak olacaktır. Belli bir yatırım yapmadan geri dönüşüm beklemek zaman kaybı olacaktır. Türkiye de sadece takipçi satın alarak reklam almanız mümkün değildir. Reklam verenler uzun vadeli olarak sizinle çalışmak istemeyecektir. Ek olarak sizin yapmanız gereken çalışmalar vardır. Takipçi satın alma konusunda Türkiye de benzeri olmayan sosyal medya hizmeti sunan instagramtab ı öneriyoruz: www.instagramtab.com

etiketler: İnstagramdan para kazanmak, instagram türk takipçi satın al

 

 • dailymotion para kazanmak
  Önerilen Yazı
  Dailymotion para kazanmak
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap