Sosyal Medya
ekşi tanıtım ek iş date_range 1 hafta önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 2 hafta önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 3 hafta önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
amazon para kazanma Girişimciler date_range 1 ay önce Amazon para kazanma
Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır İnternetten para kazanma date_range 2 ay önce Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 3 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 3 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 4 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 5 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 5 ay önce Amazon da satış yapmak
date_range 5 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 894 kez okundu
para-kazanma-yolları

İnternetten para kazanma Güvenirliği Kesin Olan Online Para Kazanma

 • date_range 5 ay önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 894 okunma

Güvenirliği kesin olan online para kazanma yöntemlerinden birkaçını sizler için araştırdık. Web sitesiyle gelir elde etmek zorludur. İster sürekli bir şekilde değişen gruplara freelance hizmet verin, isterseniz tüketicilere ürün satın. Aydan aya gelen geliri gidere denkleştirmeniz zordur. İşler dalgalı olduğu için kazancınızın daha güvenilir olmasını sağlayabilecek olan işler yapmanız sizi daha iyi hissettirecektir.

Kendi Promosyon Ürünlerinizi Satmalısınız

Sanatçı kişiliğiniz varsa ya da tasarımlarla ilgileniyorsanız bu yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şeyse iyi çözünürlüklü olan bir resim. Bu resimle el çantaları, tişörtler, İphone kılıfları, kupalar ya da aklınıza gelen her türlü şeyi yapabilirsiniz. Sizin adınıza baskılar, işlemeler ve gönderim yapabilecek birden çok site bulabilir ve bunlardan birini seçebilirsiniz.

İnsanların Uygulamalarına Göz Atın

Piyasaya yeni çıkmış olan mobil uygulamalarla ilgileniyorsanız SoftwareJudge’dan bu uygulamalara göz atabilirsiniz. Yakın bir sürede piyasa çıkan uygulamaları deneyip uygulamalar hakkındaki düşüncelerinizi yazıp online para kazanabiliyorsunuz. Uygulama pazarlaması söz konusu olduğundan da sosyal kanıt daha güçlüdür. Bundan dolayı yayıncılar fikirleriniz için para ödemeye hazırlar.

Özel Ders

Belli bir alanda uzmansanız bu alanda kendinize öğrenci bulabilirsiniz. Bir öğrenciye gitar, piyano, saksafon, larnet ve keman çalmayı öğretebilirsiniz. Yetkili bir öğretmen olarak hizmet verebileceğiniz ve karşılığında da para kazanabileceğiniz özel web siteleri bulunuyor. Bunlardan birine üye olup para kazanmanız mümkündür. Sosyal medyadan da sürekli paylaşımlar yaparak öğrenci bulabilirsiniz.

Risksiz E-ticaret için Drop-Shipping

Drop-shipping, e-ticaret ve affiliate pazarlama arasındaki iş imkanlarından biridir. Yönettiğiniz internet sitelerinde diğer kişilerin ürünlerini satmanıza fırsat verir ve risksiz bir  işlemdir. Satıcı faturlandırmalarını hizmet ve siparişlerini yaparken sizlerin yapması gereken ise siparişleri yönlendirme ve komisyon almak.

İnternet reklamcılığı

Video paylaşım, website veya uygulama yaparak Adsense, admob, adcash, popads, propeller ads gibi firmalardan reklamlarından reklam alıp içeriklerinize eklemelisiniz. Ne kadar çok özgün, kaliteli ve trend içerikleriniz varsa o kadar çok ziyaretçi çekebilirsiniz. Reklam görüntülenme ve tıklanma oranına göre reklam kazancı elde edebilirsiniz.

etiketler: Güvenirliği Kesin Olan Online Para Kazanma, para kazanmak

 • işkur ile para kazanma
  Önerilen Yazı
  İşkur ile Para Kazanma
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap