Sosyal Medya
ekşi tanıtım ek iş date_range 6 gün önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 2 hafta önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 3 hafta önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
amazon para kazanma Girişimciler date_range 1 ay önce Amazon para kazanma
Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır İnternetten para kazanma date_range 2 ay önce Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 3 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 3 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
Öğrenciler için para kazanma yolları ek iş date_range 4 ay önce Öğrenciler için para kazanma yolları
seo-nedir Seo date_range 5 ay önce SEO Nedir?
Amazon da satış yapmak Girişimciler date_range 5 ay önce Amazon da satış yapmak
date_range 3 sene önce
comment Yorum Yok
trending_up 966 kez okundu
ek iş

Genel Ek is imkanları

Ek iş imkanları ile para kazanma

Ek gelir, ek iş istiyorsanız kendinize uygun yapabileceğiniz işler olabilir. Öğrenciler, emekliler, ek işe ihtiyacı olan ve ev hanımları için yapılabilecek bir çok iş mevcuttur. Daha çok çalıştığınız saat üzerine ek gelir elde ettiğiniz işler sizlerin bir kısım ihtiyacınızı karşılar. İşte yapabileceğiniz ek işler:

1.) Animatörlük

Açılışlarda insanların özel günlerinde ve mağazaların önünde farklı kostümler giyerek animatörlük yapabilirsiniz. Animatörlük ile gelir elde edebilirsiniz. Organizasyon firmaları ile anlaşıp part time çalışabilirsiniz.

2.) Çağrı Merkezi

Müşteri temsilcisi olarak firmaların Çağrı Merkezlerinde çalışabilirsiniz. Bir alanda uzman iseniz bu işten daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

3.) Evcil hayvan ve çiçek bakıcılığı

bendenkalsın.com ile evcil hayvanlar ve çicekler için personel arayan insanlar vardır. İlan sahipleri ile karşılıklı anlaşıp bu işleri yapabilirsiniz. Site kesinlikle bir ücret talep etmiyor.

4.) Vale

Kalabalık şehirlerde restaurant ve alışveriş merkezlerine gelen müşterilerin arabalarını park etme işi yapılabilir. Günlük olarak çalışabileceğiniz vale işinde bahşiş usulü veya belli bir ücret karşılığında çalışabiliyorsunuz.

5.) Özel Ders

Sınavlara yönelik ders anlatımı ile ek iş sahibi olabilirsiniz. saatine 100 lira civarında kazanabileceğiniz bu işte düzenli müşteriler ile düzenli kazançlar elde edebilirsiniz. Dershanelerin kapanması ile özel derse olan ilgi artacaktır. Ayrıca uzaktan eğitimde sağlayabilirsiniz. Uzman olduğunuz bir konuda skype ve teamviewer programlarını kullanarak uygun fiyattan para kazanabilirsiniz.

6.) Market Elemanı

Marketlerde hafta sonları ve akşam vakitlerinde saatlik çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu şartlara uygun bir market bulmak.

7.) Kurye

A2 ehliyeti alıp moto kurye olabilirsiniz. Burada da boş vakitlerinizde saatlik çalışıp kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sizde zamanınızın bir bölümünü alan ek işler ile para kazanma fırsatınız olabilir. Ancak internet üzerinden para kazanmak daha çok akıl ve tecrübeye dayanır. Ancak getirisi daha fazla olacaktır. İnternet gelirlerinin bir garantisi yoktur.

 

Benzer yazılar

Yorum Yap