Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 2 saat önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 1 gün önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 3 hafta önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 1 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 3 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 3 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 3 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 4 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 2 sene önce
comment 1 yorum yapılmış
trending_up 8.188 kez okundu
rulomatik ile para kazanma

Girişimciler Çok para kazandıran basit iş fikirleri

Günlük size iyi bir nakit getirisi olan ve sistemi kurduktan sonra üzerine düşmeyeceğiniz basit iş fikirlerini listeledik. Kendi işinizden ayrılmadan ek gelir arayanlar listemizi mutlaka incelesin. Ancak her iş fikrinin belli bir başlangıç sermayesi vardır. İşte çok para kazandıran iş fikirleri:

Rulomatik

rulomatik ile para kazanmaAraç kurulamak için petrol istasyonlarına kiralayabilirsiniz. %100 yerli sermaye ile üretilen araç kurulama havlusu girişimciler için değerlendirilmesi gereken işlerdendir. 1 lira atıp rulo halinde bez alıp arabanızı kuruluyorsunuz. 13 bin petrol istasyonunda 19 milyon araç bu pazarda yerinizi almanızı bekliyor. Yeni yükselen bir pazar olduğu için karlılık oranı yüksek bir sektördür. 40 bin lira sermaye ile 8 adet makine ve 8 bin adet bez alıp karlı bir işe girebilirsiniz.

Dondurma Makinesi

dondurma makinesiYaz sıcaklarında dondurmalar hızlı bir şekilde satılıyor. Burger King ve Mc Donalds gibi firmalardaki dondurma makinelerini görmüştürsünüz. Bu makineleri otomat halinde insan trafiğinin yoğun olduğu cadde avm ve cafe gibi yerlerde kullanabiliriz. Dondurma otomatı fiyatları 4 bin ila 40 bin lira arasında değişiyor. Bu otomatlar yerine göre günlük 200 ila 1000 lira arasında kazandırıyor.

 

 

 

Elektrikli Bisiklet

elektrikli bisiklet

Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bisikletler tatil bölgeleri için güzel bir iş fikridir. Fiyatları 2 bin lira civarı olan bisikletlerden 5 tane alarak bu işe başlayabilirsiniz. Yani sermayeniz 10 bin lira başında sizin durduğunuzu varsayalım. 30 dakika 10 lira fiyatındaki bisikletler ile günde 5 saat bile kiralasanız aylık 15 bin lira geliriniz olur.

 

 

 

Jetonlu oyun makineleri

jetonlu makine

Langırt, basket makinesi, hokey makinesi gibi cihazları uygun gördünüz cafe, hotel, dernek, eğitim kurumları gibi müşteri potansiyeli olan yerlere yerleştirdiğinizde mekan sahibine belli bir kira ödeyip güzel gelirler sağlayabilirsiniz.

Playstation makinesi

playstation ile para kazanma

Öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği jetonlu makine olan Playstation makinesi zaman kontrol ve madeni para tanıma sistemi ile sizlere çok iyi bir gelir sağlayabilir. 3 bin liradan başlayan makineler 1 lira ile çalışır. Bulunduğunuz bölgenin talebine göre fiyatı belirlemelisiniz. 10 dakikası 1 lira veya 20 dakikası 1 lira yapabilirsiniz. Avm, öğrenci yurtları, eğitim kurumları ve cafeler ile anlaşıp 4 makine ile başladığınızı düşünelim. Günde 10 saat para kazanılan makineden saat başı 6 lira 10 saatte 60 lira kazanıyoruz. 4 makineden aylık geliriniz 7500 lira civarında olur.

etiketler: para kazandıran iş fikirleri

 

 

Benzer yazılar

Yorumlar

  • Sencer
    1 Temmuz 2016 - 21:18

    Doğru yerde çok iyi kazanç sağlayacak iş fikirleri

Yorum Yap