Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 1 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 2 sene önce
comment 1 yorum yapılmış
trending_up 2.581 kez okundu
cok-kazandiran-is-fikirleri

Girişimciler Çok kazandıran İş fikirleri

Bu yazımızda düşük sermaye ile rekor gelirler kazanan ufak işletmelere değineceğiz. Ciroları ile Kobileri sollayan bu küçük işletmeleri tanıtacağız. Bazıları 5 metrekare alanda bazıları ise 20 metrekare alanda kurulmuş yüksek satış başarısı olan işletmelerdir. Büyük şehirlerde ve kalabalık şehir merkezlerinde bu tarz iş yapan firmaları araştırdık. İşte çok kazandıran iş fikirleri

Fulya Dürümcüsü

1997 yılında Diyarbakır’dan göçen Çetin ailesi kebap bizim işimiz diyerek yola koyulmuş ve 30 metrekarelik bir alanda dürüm satmaya başlamış. Lezzeti ile isim yapan dürümcü ünlüleri ve CEO’ları mekanında toplayabilmiş. Günlük ortalama bin dürüm satan çetin ailesi aylık 200 bin cirosu ile 60 kişinin geçimini sağlıyor.

İnci pastanesi

Beyoğlu’nun simgelerinden olan İnci pastanesi 1944 yılında Arnavut kökenli Lucas adında bir girişimci tarafından kuruldu. Günümüzde ise Musa Ateş isimli iş adamı mekanı işletiyor. Yaklaşık 45 metrekarelik alanda hizmet veren mekanın müdavimleri çoktur. Günlük 4 bin adet profiterol satışı yapan pastanenin aylık cirosu 1 milyon lirayı buluyor. Şubelerini de açan mekan büyük bir marka haline geldi.

Ali usta dondurmacısı

Moda’da 35 senedir 45 metrekarelik alanda hizmet veren Ali usta dondurmacısı Kadıköy şubesi de günlük 1.5 ton dondurma satıyor ve aylık 2 milyon lira cirosu vardır. Senelerdir lezzetinden ödün vermeyen Ali Kumbasar bey şubelerini de açarak Türkiye’nin her yerine yayılıyor.

Barış büfe

1976 yılında Kadıköy Şaşkınbakkal’da açtığı büfe ile büyük beğeni alan Yıldız ailesi lezzetli tostları ile kapısında kuyruklar oluşturmayı bilmiştir. Lüks semtlerde açtığı 4 şube ile daha da büyüyen mekan yöneticisi Barış Yıldız kendi imalathanesi de kurmuştur. 3 liraya sattığı tosttan bir şubede aylık 150 bin lira cirosu vardır.

By trileçe

Trileçe’nin ülkemizde popüler olması ile yüksek gelirler elde eden Mehmet Tarakçı bey hem kendi mekanlarını açtı hem üretim tesisini kurdu hem bir çok mekana trileçe servisi yapıyor. Mehmet Bey Balkan tatlısı trileçe ile büyük bir üretim tesisine, 10 larca mekana hizmet sunduğu geniş bir müşteri ağına sahip oldu.

Yeni bir gurme lezzet(tost, sandviç, hamburger, tatlı) ile siz de ufaktan başlayıp büyümeye başlayabilirsiniz.

etiketler: çok kazandıran iş fikirleri

 

 

Benzer yazılar

Yorumlar

  • Emre Aslan
    1 Temmuz 2016 - 21:18

    Merhaba arkadaslar size ek gelir sağlayacağiniz bi oyundan bahsedeceğim..

    ▪ Bu Site yeni açıldı 5bin üzerinde kişi kayıt oldu ve şuan kampanya var. Linkden üye olun 15TL lik tavuğu hediye veriyor ve 5gün boyunca o tavuktan yumurta topluyorsunuz yumurtalarin tanesi 0.60 kuruş. Sonra oyuna yatirdiginiz para 1ayda en az %42 karla büyüyor isterseniz bu parayla tekrar yatirima devam edebiliyorsunuz
     Arkadaslar boş yere tavsiyede bulunmam ben SIZE SADECE ŞU KADARINI SÖYLEYEYİM KESİNLİKLE ÇEKİNMEDEN YATIRIM YAPABİLİRSİNİZ.

Yorum Yap