Sosyal Medya
viuly Evden para kazanma date_range 4 hafta önce Video izle paylaş para kazan Viuly
kişiye özel ürünler instagram date_range 4 hafta önce İnstagram da satış yapabileceğiniz 5 sektör
adnimo Reklam date_range 1 ay önce Adnimo adsense alternatifi reklam firması
kedi-köpek-evcil-hayvan-bakıcısı Girişimciler date_range 2 ay önce Köpek bakıcılığı ile para kazan
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 3 ay önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 4 ay önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 4 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 4 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 5 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
date_range 9 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 523 kez okundu
ülke

Girişimciler Çalışma Şartları En İyi 5 Ülke

 • date_range 9 ay önce
 • comment Yorum Yok
 • trending_up 523 okunma

İş, aile ve eğlenceniz arasında o mükemmel dengeyi kurmanız hayatınızda da mutluluğun anahtarlarından biri olduğunu biliyorsunuz. Fakat ne yazık ki bu dengeyi sağlamak tüm ülkelerde aynı olmuyor.  Tatil, özel hayat ve doğum izni iş gibi hayatınızdaki istatistiklere göre dünyada çalışma şartları en iyi 5 ülke hangisi sizler için araştırdık.

Almanya

OECD tarafından araştırılıp yayımlanmış olan istatistiklerde Almanlar haftada yalnızca 27 saat çalıştırılmaktadır. araştırılmış olan ülkelerin arasında en iyi standartlara sahip vatandaşlardan bazılarıdır. Her ne kadar işlerinde daha az çalışmak düşük hayat standartı anlamına gelmektedir. Almanya bu düşüncenizin yanlış olduğunu da ispatlamaktadır. Almanlar sadece yüksek bir hayat standartları ile bilinmemektedirler. Güçlü ekonomileriyle de anılmaktadırlar.

Bulgaristan

Dünyada, Bulgaristan yerinde ailenize bakabilmek için işinizi kolaylaştıran sadece birkaç ülke bulunmaktadır. 45 günü çocuğun doğumundan önce olmakla beraber Bulgar bir annenin maaşı %90’ını almaya devap edip 410 güne kadar ücretli doğuma çıkabiliyorlar. Aileler ise minimum maaş üstünden dilerlerse bir sene daha ücretli doğum izni alabilmekteler. Daha iyi olan durumsa baba, dede ya da nineler gerektikleri zaman annenin yerine de ikinci yılda izinleri kendilerine alabilmekteler.

Brezilya

Brezilya da çalışanlar kişilere dünya çağında en fazla ücreti veren ülkelerden biridir. Tam zamanlı çalışanlar için 30 gün kendi refahları için zorunlu ücretli izin ve diğer 11 gün ise resmi tatiller olmak üzerede toplam olarak 41 gün ücretli izin kullanabilmektedir.

Kanada

Göçmenlere yönelik programları ile ülkede çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Vasıflı personel alımı yapan ülkede maaşlar ve sosyal imkanlar üst seviyededir.

Singapur

Göçmenlerin en rahat yaşadığı diğer bir ülke olan Singapur da iş kurmak ve çalışmak çok rahat. Kişi başı milli gelir ise 55 bin dolardır. Ülkede 1 yıl kalıp iş arayabilirsiniz. İşe kabul aldığınızda çalışma izni için başvuru yapıyorsunuz.

 • dolar
  Önerilen Yazı
  Adsense Para Kazanma
 • Benzer yazılar

  Yorum Yap