Sosyal Medya
youtube-seo-nasil-uygulanir Youtube date_range 2 hafta önce Youtube Seo Yaparak İzlenme Arttırma
susuz domates Girişimciler date_range 2 hafta önce Organik Tarım ile Para Kazanma
Oto-Tamirciliği ek iş date_range 3 hafta önce Hobilerinden para kazanma
ekşi tanıtım ek iş date_range 1 ay önce Ekşi sözlük ile para kazanmak
Organik Süt Satarak Para Kazanma Girişimciler date_range 1 ay önce Organik Süt Satarak Para Kazanma
öğrencileri için para kazanma Para Kazanma date_range 2 ay önce Üniversite Öğrencileri İçin Para Kazanma Yolları
amazon para kazanma Girişimciler date_range 2 ay önce Amazon para kazanma
Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır İnternetten para kazanma date_range 2 ay önce Bitcoin Nedir Nasıl Oynanır
Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar Youtube date_range 4 ay önce Youtube Para Kazanmak İçin Gerekli Araçlar
youtube para kazanma Youtube date_range 4 ay önce Youtube ile ne kadar kazanabilirim?
date_range 6 ay önce
comment Yorum Yok
trending_up 756 kez okundu
a-plus-kazanç

Para Kazanma A Kazanç Plus Nasıl Kayıt Olunur?

  • date_range 6 ay önce
  • comment Yorum Yok
  • trending_up 756 okunma

Yatırım yap para kazan iş modeli ile Türkiye’nin ilk fon şirketlerindendir. A kazanç plus nasıl kayıt yaptırılır? A kazanç plus ile teminata dayalı olan yatırım modelleriyle ne kadar güvenilir bir iş olduğunu da takipçilerine göstermiştir. Yatırım yapıp para kazanmak isteyen kişilere en güvenilir yatırım sitelerinin başında gelenlerin A kazanç plus bu büyük fırsattan ise 30.000 kişi faydalanabiliyor. Şuanda da oldukça hızlı bir şekilde yayılan bu sistemdeyse daha ilk günden 3.000 kişi giriş yaptı.

A Kazanç Plus Nasıl Kayıt Olunur?

A kazan plus kayıt yaptırmanız için ilk olarak Ad, soyad, TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz, telefon numaranız, mail adresiniz ve ikametgah adresini belirtmeniz gerekiyor. Kayıt yaptırabilmek içinde bu bilgileri girip daha sonrasında birde internetten hesabınızı yönetmeniz için kullanıcı adıyla şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bu bilgileri de kayıt olup daha sonrasında seçim olduğun paket ücretini de şirketin belirtilmiş olan hesaba gönderip A Kazan Plus’a giriş yaparsınız. Paketiniz genel olarak 3-5 saat içinde onaylanarak hesabınızı ve paketinizin günlük kazancını da hesaptan internetin üzerinden kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz Fons A.Ş firmasına İzmir’de bulunan ofislerine gidip yapılan işlemleri de kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Daha iyi bir yatırım yapmak istiyorsanız A Kazan Plus üye olup bir deneyin.

Şirket sahibi Tamer Budak şu sözleriyle kendini dile getirmiştir. Mevcut bankacılık olan sistemiyle kıyaslanmayacak ölçülerde sağlam bir yatırım modeli inşa ettiklerinin altını çizip A Kazanç Plus yatırımlarının %55’ini gayrimenkul ve inşaat gibi taşınmaz malların, %45ini ise tüm dünyada kabul edilmiş olan teknoloji, yazılım ve savunma sanayisi üzerine kurmuştur. Böylelikle de altyapısı dünyada bulunan en sağlam sistemlerinden biri oldu diyerek düşüncesini savunmuştur. A Kazan Plus cömert yatırım geri dönüş planlıyla olağan bir şekilde destek sistemi ile beraber kararlı olarak liderlik görevini de üstlendiğini bildirmiştir. En ufak olan birikimlerden en büyük birikimlere kadar da yatırımcıların arasında herhangi bir fark görmeden karlık oranı da hesaplanmaktadır.

Sistem Nasıl İşlemektedir?

Burada yatırımcıların almış olduğu paketler tek bir fon havuzunda toplanır. Bu tutar Türkiye ve yurtdışındaki birden fazla projeye fon sağlayıp tüm yatırımcılarına da kar payı dağıtmaktadır.

etiketler: a kazanç plus, para kazanma, internetten para kazanma

Benzer yazılar

Yorum Yap